1. 12. 2014 - BOBŘÍK INFORMATIKY POTÉ

12., 13, a 14. listopadu proběhla na naší škole informatická soutěž pro žáky základních a středních škol pod názvem Bobřík informatiky. Naši žáci se zúčastnili soutěže ve třech kategoriích – Mini, Benjamin a Kadet. Soutěže se zúčastnilo celkem 291 žáků.

V kategorii Kadet pro 8. třídy získalo Bobříka informatiky 14 žáků, nejlepšího výsledku dosáhl Adam Zlámal z 8. B, který mezi více jak 9000 žáky celé republiky obsadil 28. místo.

V kategorii Benjamin pro 6. a 7. třídy získalo Bobříka 42 žáků, všechny úkoly správně vyřešila Julie Marková ze 6. A, která se stal vítězkou i celostátní soutěže, takže obsadila 1. místo mezi více jak 10 000 žáky z celé republiky.

A v kategorii Mini nejmladších žáků 4. a 5. tříd získalo Bobříka 64 žáků, nejlépe si vedly žákyně Lucie Petrlová ze 4. B a Kristina Kolářová z 5. C, obě získaly plný počet bodů a také se umístily v celostátní soutěži na 1. místě mezi více jak 9 000 žáky z celé republiky ,ve své kategorii.

Blahopřejeme nejen vítězům, ale všem, kteří bojovali čestně a s nadšením. Další informace získáte na www.ibobr.cz, fotodokumentace je v naší fotogalerii.