24. 12. 2015 - Logická olympiáda 2015

8. ročník Logické olympiády má své vítěze. V pondělí 30. listopadu proběhlo v Míčovně na Pražského hradě celostátní kolo logické soutěže, jejímž hlavním organizátorem je společnost MENSA.

Naši školu reprezentovali v kategorii A = žáci prvního stupně základních škol (2. – 5. třída) dva žáci, kteří si zajistili postup do republikového finále výbornými výsledky dosaženými v krajském kole:

• Radovan Šolle ze 4. C postoupil do celostátního kola z 1. místa v krajském kole
  • Martin Javorský z 5. A postoupil do finále ze 3. místa v krajském kole.
Oba chlapci vzorně reprezentovali naši školu. Martin Javorský obsadil v silné konkurenci 55. místo a Radovan Šolle 60. místo.

Blahopřejeme všem úspěšným řešitelům.

• Nikola Gregůrková z 5. C obsadila v krajském kole krásné 5. místo
  • Daniel Fellner rovněž z 5. C 8. místo.
Bohužel do pražského finále postoupili pouze první čtyři soutěžící.

Děkujeme všem soutěžícím za účast a věříme, že se v hojném počtu zúčastníte v příštím školním roce 9. ročníku Logické olympiády.

Další informace získáte na www.logickaolympiada.cz