23. 03. 2016 - Velikonoční jarmark se opravdu vydařil

V sobotu 19. března 2016 připravili učitelé a žáci školy v rámci každoročního dne otevřených dveří velikonoční program. Do školy zavítala skoro tisícovka rodičů, přátel a absolventů školy. Návštěvníci viděli krásná vystoupení nejmenších žáků ve třídách, v dílničkách barvili vajíčka, pletli pomlázky nebo si mohli vyrobit zajímavé velikonoční dekorace.

Moc pěkný velikonoční koutek nachystala školní družina, která představila i práce keramického kroužku. Součástí jarmarku bylo také oblíbené velkonoční hledání vajíček (Easter Egg Hunt) nebo interaktivní hrátky s francouzskými Velikonocemi (Pâques), zájemci si mohli prohlédnout i výstavu závěrečných prací žáků 9. tříd za šest let trvání projektu.

V letošním roce si připomínáme 95. výročí školy, takže byly připraveny i výstavní panely, které umožnily zájemcům nahlédnout do starých školních kronik.

Na závěr pěkného dopoledne proběhlo vystoupení žáků v tělocvičně školy. Podle zápisů ve školní kronice se den setkal s velmi pěkným ohlasem.

Fotodokumentaci najdete jako obvykle v naší Fotogalerii.