8. 04. 2016 - Návštěva z mateřské školy

23. 3. 2016 nás navštívili předškoláci z MŠ kpt.Nálepky a Na Bystřičce, aby si s námi vyzkoušeli školní atmosféru. Provedli jsme je po celé budově. Návštěva začínala v tělocvičně, pak jsme navštívili prvňáčky s paní učitelkou Steckerovou. Zde se děti setkali s naší paní ředitelkou a možná i se svými kamarády, kteří ve školkách byli ještě před rokem. Ti jim ukázali, co už se naučili, dokonce přišla i řada na taneček. Ten měli prvňáčci nacvičený pro program ke Dni otevřených dveří a tak jej budoucím školákům předvedli.

Po té, co jsme si společně popovídali mezi školními lavicemi, šli jsme se podívat, jak to v naší škole vypadalo před mnoha léty. K vidění byly nejen dokumenty ze starých časů, ale u letité dřevěné lavice si na staré časy zavzpomínal i pan fotograf, který děti spolu s p. učitelkami doprovázel.

Všichni předškoláci se pak přesunuli do pracovny hudební výchovy, kde už byly připravené kulisy a pohádka Mrazík. Tu si pro děti nacvičila družina resp. oddělení paní vychovatelky Liškové. Pohádka se líbila.

Fotodokumentace: http://mskptnalepky.cz/kpt-nalepky/fotogalerie/