26. 06. 2017 - Záchranářský desetiboj 2017

V pondělí 5. června 2017 se v olomouckém aquaparku konalo finále záchranářského desetiboje.

Žáci měřili své síly nejen v teoretických znalostech první pomoci, ale také si první pomoc vyzkoušeli prakticky v modelových situacích. Doprovodnými disciplínami bylo např. plavání na čas, vylovení kroužků z hloubky, plavání v oblečení nebo výběh tobogánu.

Naši školu velmi dobře reprezentovalo družstvo: Zuzana Stloukalová, Kristýna Kubíčková, David Wagner a Petr Sowa z 8. A, Štěpán Prachař, Barbora Heinzová a Anna Veselská z 8. B, Šimon Rella, Tomáš Krudenc , Markéta Zapletalová a Nikola Aufartová ze 7. B a Viktor Lankaš a Kryštof Staněk z 6. A.

Naši žáci celou soutěž vyhráli a naše škola se tak stala držitelem putovního poháru už třetí rok v řadě.