20. 09. 2017 - Šachový kroužek

Šachový kroužek na ZŠ Hálkova funguje již 20 let!

Termín: ZŠ Hálkova, každý čtvrtek 14:00 – 15:00, první schůzka 21. 9. 2017, ve čtvrtek 28. 9. 2017 se kroužek nekoná (státní svátek), pokračujeme 5. 10., ve stejný den od 15:00 proběhne krátká informativní schůzka s rodiči.

Cíle kroužku: naučit děti pravidla, základní strategické a taktické dovednosti, rozvíjet jejich představivost, schopnost koncentrace, logické myšlení, umožnit rozvoj jejich duševních vlastností hrou. Právo zařazení do kroužku: vzhledem k tomu, že v posledních letech se množí případy těžce zvládatelných dětí, které svou nedisciplinovaností narušují chod kroužku, proběhnou v měsících září a říjen čtyři výběrové lekce. Děti, které nezvládnou dodržovat zásady provozu kroužku, nebudou přijaty.

Přihlášku dostanete u třídní učitelky, přímo v šachovém kroužku nebo lze zaslat e-mailem.

Bližší informace na tel. čísle: 725 877 819; e-mail biolci@volny.cz nebo v šachovém kroužku.