11. 12. 2017 - Logická olympiáda 2017

10. ročník Logické olympiády má své vítěze. V pondělí 27. listopadu 2017 proběhlo v Míčovně Pražského hradu celostátní kolo logické soutěže, jejímž hlavním organizátorem je společnost MENSA.

Naši školu reprezentovali v kategorii A: žáci prvního stupně základních škol (2. – 5. třída) dva žáci, kteří si zajistili postup do republikového finále výbornými výsledky dosaženými v krajském kole:

• Mikuláš Čank z 5. C postoupil do celostátního kola z 2. místa v krajském kole
  • Michael Ambros ze 4. C postoupil do finále ze 3. místa v krajském kole.

Oba chlapci vzorně reprezentovali naši školu. Mikuláš Čank obsadil v silné konkurenci 21. místo a Michael Ambros 49. místo.

Blahopřejeme všem úspěšným řešitelům. Tomáš Mohapl z 5. C obsadil v krajském kole 14. místo, Benjamin Evžen Bureš ze 4. C 28. místo a Václav Holubář z 5. C 30. místo. Bohužel do pražského finále postoupili pouze první čtyři soutěžící.

Děkujeme všem soutěžícím za účast a věříme, že se v hojném počtu zúčastníte v příštím školním roce 11. ročníku Logické olympiády.

Další informace získáte na www.logickaolympiada.cz