18. 12. 2017 - Bobřík informatiky 2017

V listopadu proběhla na naší škole informatická soutěž pro žáky základních a středních škol pod názvem Bobřík informatiky. Naši žáci se zúčastnili soutěže ve třech kategoriích – Mini, Benjamin a Kadet. Soutěže se zúčastnilo celkem 196 žáků.

V kategorii Kadet pro 8. třídy se zapojilo 34 žáků a Bobříka informatiky získalo 19 žáků. Nejlepšího výsledku dosáhli Matěj Schwarz z 8. B a Andrea Kalová z 8. A.

V kategorii Benjamin pro 6. třídy se soutěže zúčastnilo 56 žáků a Bobříka informatiky získalo 19 soutěžících. S 15 úlohami si nejlépe poradil Jakub Sowa ze 6. B, který získal 200 bodů z 240.

A v kategorii Mini nejmladších žáků 4. a 5. tříd soutěžilo 106 žáků, Bobříka získalo 67 z nich. Nejlépe si vedli a plný počet – 192 bodů získali Mai Tran z 5. A, Adina Štenclová z 5. B, Petr Krátký, Samuel Puškáš a Tomáš Mohapl z 5. C.

Blahopřejeme nejen vítězům, ale všem, kteří bojovali čestně a s nadšením. Další informace získáte na www.ibobr.cz.