27. 10. 2018 - Sběr papíru se změnami!

Letošní rok jsou změny v organizaci:

Větší množství papíru můžete dovézt přímo do sběrny na adrese Průmyslová 729/3, Olomouc - Holice. Za větší množství papíru považujeme hmotnost nad 100 kg. Vozte tam noviny, letáky apod., bez kartonů! Ve sběrně nahlásíte, že sbíráte pro školu FZŠ Hálkova. Obdržíte potvrzení, do kterého doplníte jméno a třídu žáka. Toto potvrzení donesete do školy třídní učitelce. Odvážet papír do sběrny můžete v termínu od 17. října do 9. listopadu.

Pro sběr menšího množství papíru bude přistavený kontejner ve škole v pondělí 5. listopadu a v úterý 6. listopadu vždy od 14:00 do 15:30. Svázaný a zvážený papír noste k bočnímu vchodu do školy (Jungmannova ulice). Sbíráme noviny, letáky apod, bez kartonů!

Každý sběrač obdrží drobnou odměnu a celkovou soutěž tříd vyhodnotíme až po jarní části sběru papíru. Vítězná třída vyhraje bowlingové dopoledne. V soutěži rozhoduje průměrná hmotnost papíru na žáka.