27. 11. 2018 - Halloween 2018

Po návratu z podzimních prázdnin na nás ve škole čekala chodba plná rozsvícených dýňových luceren. Takto jsme společně oslavili Halloween. Dýní se nám sešlo celkem 58 a bylo se na co dívat. Dýně namalované i vyřezané, veselé i strašidelné, ozdobené větvičkami a spoustu dalších. Vybrat tu nejlepší bylo na nás všech.

Jak vaše hlasování dopadlo?

• Pro nejvíce hlasů si zaběhlo růžové prasátko a jeho majitelka Adéla Říhová ze třídy 4. B.
  • Velkou skupinu hlasujících dojal kostlivec truchlící u pomníčku od Vanessy Petrášové z 5. A.
  • Třetí místo obsadila dýně Viktora Šarapatky ze třídy 1. A.
  • Mezi další dýně s větším počtem hlasů patřila dýně Martiny Horáčkové ze 4. B, Mii Vladařové ze 3. C, dvě lucerny Veroniky Vítkové ze 7. A, dýně Vincenta Vladaře z 1. A, Jakuba Pišofta ze 4.B, Evy Pišoftové ze 7. B a společná dýně Viktorie Mohelníkové a Emily Žižlavské z 2. C.

Všem žákům, kteří se soutěže zúčastnili, děkujeme.

Ukázky z letošního ročníku najdete ve Fotogalerii