Logo naší školy

Výdej obědů první den nepřítomnosti žáka
od 11.30 do 12.00
Vchod do školní výdejny
z ulice Fibichova

17. 12. 2019 - Vánoční turnaj ve vybíjené 4. tříd

V úterý 17.11. 2019 proběhl v tělocvičně školy přátelský turnaj ve vybíjené čtvrtých tříd. Předvánoční atmosféra se přenesla i do hry. Zúčastnění hráči bojovali s ohromným zápalem, nadšením a vervou vždy dle pravidel fair play a se sportovním duchem. Úžasné klima vytvořili i přihlížející diváci z daných tříd, kteří své favority povzbuzovali a hnali kupředu nejen hlasitým křikem a skandováním pokřiků, ale i plakátky s motty a hesly.

V napínavých soubojích napříč ročníky, jejichž rozhodčími byli učitelé daných tříd, nakonec ve velmi vyrovnaném zápase zvítězil osmičlenný tým žáků ze 4.C s kapitánem Vítem Polákem.

Všem děkujeme za účast a vítězům gratulujeme. Již nyní se těšíme na červnovou odvetu na venkovním hřišti školy.

Fotodokumentace z turnaje