Logo naší školy

Výdej obědů první den nepřítomnosti žáka
od 11.30 do 12.00
Vchod do školní výdejny
z ulice Fibichova

19. 12. 2019 - Bruslařská sezóna

Adventní období si některé třídy prvního stupně FZŠ Hálkova zpříjemnily bruslením na venkovním kluzišti, které je tradičně umístěno do nádherných kulis domů na olomouckém Dolním náměstí.

Spousta dětí měla na ledu úplnou premiéru a učitelé je vedli při jejich prvních krůčcích. Starší žáci již zkušeně brázdili led, vytáčeli piruety, překládali či pořádali rychlostní závody. Čtvrťáci si vyrazili zabruslit hned třikrát. Bruslení se tak stalo nejen oblíbeným pravidelným zpestřením jejich hodin tělocviku, ale i příležitostí, jak posílit pozitivní vztahy napříč ročníky.

Pokud to program dovolí, rádi s dětmi v novém roce opět vyrazíme upevnit jejich získané bruslařské dovednosti i na olomoucký zimní stadion.

Fotodokumentace z bruslení