Bude upřesněno podle přihlášených žáků

Jméno Oddělení Třídy Telefon

Školní družina při FZŠ Olomouc, Hálkova 4 bude mít ve školním roce 2018/19 sedm oddělení, které navštěvují děti 1., 2. a 3. tříd (ze 4. tříd jen dle kapacity školní družiny). Ranní družinu využívají v nutných případech i starší děti.

Provoz je od 6.15 do 17.00 hodin.

Činnost školní družiny se zaměřuje na efektivní využítí volného času dětí, na relaxaci, odpočinek a denní pobyt venku (využíváme areál školního dvora a hřiště s jeho vybavením).

V rámci družiny pracují kroužky výtvarný, Legokroužek, sportovní, keramický 3x a nově kroužek Flétnička, které začínají vždy od 15:15.

Náplň činnosti zpestřují příležitostné akce - besedy , vědomostní, výtvarné a zábavné soutěže, návštěvy výstav a galerií, výlety do okolí, diskotéky, karneval, maňásková představení a jiné.

Fotoukázky z činnosti školní družiny

Ve Fotogalerii (odkaz vlevo) je zdokumentována činnost družiny z poslední doby:

• Karneval 27. února v tělocvičně škol (děti si chystaly masky a podílely se na výzdobě,
  • Exkurze do kovárny 20. února (děti uviděly, jak se pracuje s železem, každý si donesl na památku vykované srdíčko),
  • Malování na obličej,
  • ZOO Olomouc,
  • Bowling,
  • Jsem Laskavec - úklid okolí školy.