Logo naší školy

Výdej obědů první den nepřítomnosti žáka
od 11.30 do 12.00
Vchod do školní výdejny
z ulice Fibichova

Rezervace

Vážení rodiče,

abychom zajistili hladký průběh zápisu do 1. třídminimalizovali dobu čekání, připravili jsme pro Vás rezervační systém. Čas zápisu nemá vliv na přijetí či nepřijetí Vašeho dítěte, přijímat žáky budeme podle kritérií, která najdete na v sekci Zápis do 1. tříd.

V sekci Zápis do 1. tříd klikněte prosím na REZERVACE. Celkem bude v době zápisu otevřeno 5 tříd, do 4 z nich se můžete předem zarezervovat. Tyto třídy jsou označeny A, B, C, D. Třída D je určena pro děti diagnostikované v PPP a zařazené do třídy s rozšířenou výukou předmětů.

Vyberte si vhodné datum a čas zápisu a zarezervujte si tento termín. Vyplňte, prosím, požadované údaje, na zadanou e-mailovou adresu Vám přijde potvrzení rezervace.

Zbývající třída E bude připravena pro rodiče, kteří možnost rezervace nevyužijí.

REZERVACE