Přijatí žáci do 1. tříd

Zveřejňujeme výsledky zápisu do 1. tříd– seznam žáků, kteří byli přijati pro školní rok 2024/2025. Zápis proběhl ve dnech 5. a 6. dubna 2024.

Koloběžkiáda

Přinášíme informace o konání charitativní akce Koloběžkiáda, která se bude konat 8. května 2024.

Odlož mobil ve škole

Naše škola se v měsíci dubnu zapojí do soutěže „Odlož mobil ve škole“.

Kam v dubnu

Také duben si připravil pestrou nabídku akcí, vyberte si.

24 03 30 kam v dubnu

Šesťáci v Divadle na cucky

V úterý jsme s žáky šestých tříd v Divadle na cucky zhlédli neklasickou verzi klasické pohádky – Tři oříšky.

Školní kolo Dětské konference

Dne 21. 3. 2024 se uskutečnilo ve školní jídelně školní kolo Dětské konference, kterou pořádá pedagogická fakulta ve spolupráci s naší školou. Zúčastnili se ho žáci ze tříd 5. B, 5. C, 6. A  a 7. A, kteří věnovali svůj čas přípravě vlastních projektů.

Výpadek Edookitu

Informace od týmu Edookitu:
"Bohužel došlo k výpadku serveru Edookitu v našem datacentru. Naši kolegové nyní pracují na odstranění závady a novém spuštění systému vaší školy. Nyní není možné odhadnout délku výpadku. Práce budou pokračovat i během noci, pokud se nepodaří závadu odstranit dříve. Omlouváme se vám za způsobené komplikace."

Projektové dny

V dubnu nás čekají projektové dny, přinášíme základní informace a nabídku projektů.
3. – 5. ročník
6. – 9. ročník

24 03 19 projektove dny 01

24 03 19 projektove dny 02

Výstava o Bedřichu Smetanovi

K příležitosti dvoustého výročí od narození našeho nejznámějšího hudebního skladatele jsme společně s žáky druhého stupně vytvořili výstavu, jež pojednávala o životě a díle tohoto velikána.

E-shop

Opět jsme spustili e-shop se školním oblečením. Pokud byste si rádi něco pořídili, můžete vybírat na odkazu https://www.kraloveskoly.cz/fzshalkova//. Eshop se uzavře 2. 4. 2024.
24 03 14 eshop

Beseda o Berlíně

Co Vás napadne, když se řekne Berlín? Hlavní město Německa, nebo metropole, která v sobě snoubí historii, kulturu a moderní prvky?

Napsali o nás

V souvislosti s výborným umístěním našich žáků v testech Cermatu v letech 2017 až 2023 v rámci přijímacího řízení na střední školy vyšel 29. února 2024 v Olomouckém deníku pěkný článek o naší škole.

Kam v březnu

Inspirace pro třetí měsíc v roce je tu!

24 02 29 kam v breznu

Nabídka pracovního místa

FZŠ Olomouc, Hálkova 4 přijme od 1. 5. 2024 (popř. 1. 9. 2024) pracovnici do výdejny stravy. Pracovní doba od 11.00 do 15.00 (úvazek 0,5).
V případě zájmu kontaktujte paní zástupkyni Soňu Pitnerovou na čísle 585 519 131 nebo napište e-mail na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Den pokusů

Kdybyste navštívili první únorový den naši školu, mohli byste se připojit k mnoha zvídavým dětem mířícím do místní tělocvičny.

Kam v únoru

Tak kam asi vyrazíte v únoru? Stále je z čeho vybírat...
24 01 30 kam v unoru

Školička nanečisto

Srdečně zveme rodiče budoucích prvňáčků ve středu 13. března 2024 od 16.00 do 17.00 na  Den otevřených dveří. Akci jsme nazvali ŠKOLIČKA NANEČISTO.

Vystoupení na radnici

V uplynulém pololetí se někteří žáci ze 4. B zúčastnili několika slavnostních setkání jubilantů a vítání občánků v obřadní síni olomoucké radnice, kde zajišťovali krátká kulturní vystoupení, která byla součástí slavností.

Ples SRPŠ

Přijměte pozvání na reprezetační ples Spolku rodičů a přátel školy při FZŠ Hálkova, který se bude konat v pátek 23. února 2024 od 19 hodin v BEA centrum Olomouc.

Kreativní vzdělávání

Naše škola se ve spolupráci s Inovačním centrem Olomouckého kraje zapojila do projektu s názvem Kreativní vzdělávání.