Zábavné dopoledne s prvňáčky

Dne 27. září 2021  si žáci devátých tříd a třída 5. C  nachystali zábavné programy pro děti z 1. tříd.

9. A tento den pojala formou stanovišť, na kterých si prvňáčci nejen pořádně zasportovali, ale i prověřili svoje prvňáčkovské mozkové závity.

Deváťáci a prvňáčci se prostřednictvím zábavných her navzájem seznamovali. Děti s pomocí deváťáků točily obručí, procházely opičí dráhou, hádaly zapeklité hádanky a mnoho dalšího. Za každé splněné stanoviště dostávali prvňáčci razítko na kartičku s jejich jménem. Všichni nebojácně stanoviště zdolali a na konci je neminula sladká odměna. Dopoledne bylo zakončeno slavnostním předáváním barevných šerp a společným focením. Celá 9. A se po tomto dni velice těší na další zábavné spolupráce a doufá, že jich  bude ještě spousta.

Zapsala: Leona Glauderová, 9. A