Celorepublikové kolo McDonald’s Cup

Dne 31. 5. – 1. 6. 2022 se mladší žáci a žákyně z 2. a 3. ročníků zúčastnili finále celorepublikového kola fotbalového turnaje McDonald’s Cup, které se konalo v Teplicích.

Do Teplic jsme vyjeli autobusem s týmem starších žáků ZŠ Heyrovského, jenž také postoupil do celorepublikového kola. Bylo super jet společně, žáci a žákyně si tak získali nové kamarády a vzájemně si pak při zápasech fandili. Všechna družstva byla ubytovaná v hotelu Panorama. V utkáních si náš tým vedl statečně, zdatně bojoval, ale na základě vyřazovacích kol v odehraných zápasech se umístil na 13. místě. Toto umístění je v rámci celé republiky velkým úspěchem pro naši školu. 

Žáci a žákyně si odnesli nejen krásné ceny (pohár, dresy...), ale i nezapomenutelné zážitky ze skvělé atmosféry a špičkové organizace McDonald's Cupu. Naši fotbalisti se setkali s profesionálními hráči, se kterými se mohli vyfotit a požádat je o podpis.Všechna děvčata, která byla součástí týmů, byla oceněna nejlepší českou fotbalistkou a první patronkou McDonald´s Capu Kateřinou Svitkovou. Malí fotbalisti a malé fotbalistky si na dva dny prožili atmosféru profesionálních hráčů. Gratulujeme našemu týmu, ve kterém hráli: kapitán družstva Bruno Koutník, René Mohyla, Peter Bendik, Matěj Křístek, Alex Arnoš, Viktor Dubinchak, Anna Sloupenská, Štěpán Kafka, Štěpán Lýsek, Tien Dat Nguyen, Adrien Kumr, Ela Tůmová. Děkujeme jim za úspěšnou reprezentaci naší školy.

Fotodokumentace je umístěna v naší Fotogalerii - ŠKOLNÍ ROK 2021/2022.

Kompletní fotogalerie ze Svátku fotbalu konaného v teplické AGC Areně. https://www.mcdonaldscup.cz/2022/06/10/prinasime-vam-kompletni-fotogalerii-ze-svatku-fotbalu/

spolecna foto mcdonalds cup