Pangea 2024

Již jedenáctým rokem probíhá matematická soutěž Pangea pro žáky 4. – 9. ročníku základních škol a studenty víceletých gymnázií, které baví počítání.

Výsledky zeměpisné olympiády 2024

Školní kolo: leden 2024

Matematický klokan 2024

V pátek 22. března 2024 se uskutečnil další ročník mezinárodně koordinované soutěže Matematickýklokan. Seznamte se s výsledky školního kola.

Matematická olympiáda 2024

73. ročník matematické olympiády – Kategorie Z5 A Z9

Žáci, kteří rádi řeší zajímavé matematické úlohy, se již na podzim pustili ve svém volném čase do řešení 6 neobvyklých příkladů, které měly různou obtížnost. V tomto domácím kole se se všemi příklady popasovali nejlépe žáci 5. tříd.

Soutěž micro:Myš

Dne 31. ledna 2024 se žáci naší školy zúčastnili 2. ročníku soutěže s názvem micro:Myš na VOŠ a SPŠE v Olomouci.

Brněnská logická hra BrLoH

Již tradičně se žáci naší školy v podzimním období zúčastnili tradiční logické hry BrLoH.

(pod)zimní sudoku

V předvánočním týdnu proběhla soutěž v luštění Sudoku pro zájemce z 1. a 2. stupně.

Finále logické olympiády

16. ročník Logické olympiády má své vítěze. V pondělí 4. prosince 2023 proběhlo v Praze finále logické soutěže.

Logická olympiáda 2023

23 11 03 logicka olympiada 04Do letošního 16. ročníku Logické olympiády pořádané Mensou ČR se zapojilo rekordních více než 100 tisíc zájemců. Základního kola se zúčastnilo 71 žáků naší školy, kteří soutěžili ve třech kategoriích.

Finále soutěže Pangea

V pátek 16. června 2023 proběhlo v Nové budově Národního muzea v Praze finálové kolo Matematické soutěže Pangea. Žákyně naší školy Sofie Kaucká z 5. C získala krásné 5. místo. GRATULUJEME!

Zlatý list

V olomouckém Rozáriu proběhlo v pátek 28. dubna základní kolo soutěže Zlatý list, ve které si žáci mohli ověřit své znalosti týkající se přírody České republiky.

Biologická olympiáda

Školního kola biologické olympiády se zúčastnili v kategorii mladších žáků Elen Husičková (6. A), Frida Neusar (6. A), Kryštof Techman (6. B), Alena Krátká (7. A), Markéta a Zuzana Mosočiovy (7. B). V kategorii starších žáků soutěžili Natalie Bleho (8. A), Stela Hradilová (8. A), Timotej Opletal (8. A), Robin Šporik (8. A) a Terezie Konečná (8. B).

Do okresního kola postoupily vítězky školního kola. Frida Neusar obsadila 12. místo a Terezie Konečná obsadila 22. místo.