Skvělá šachová reprezentace

Ve středu 16. listopadu 2022 proběhl na Gymnáziu v Olomouci-Hejčíně okresní přebor škol v šachu.

Hálkova hraje házenou

Již po dvou trénincích jsme se 11. listopadu 2022 s našimi miniházenkáři zúčastnili turnaje na půdě DHK Zora Olomouc.

Přespolní běh 2022

V pátek 30. 9. 2022 jsme se zúčastnili okresního kola v přespolním běhu, který se konal na olomouckém atletickém stadionu. Běžela se vzdálenost 1515 metrů. Počasí nám příliš nepřálo, ale právě za takových podmínek se ukáží ti praví bojovníci – a že my jich měli. Každý si ze stadionu odnášel medaili na krku, což považujeme za obrovský úspěch.

O krásnou bronzovou medaili se zasloužili mladší žáci. Ze třídy 7. A Tadeáš Krumpholz, Karel Holubec a Andre David Grohman. Ze třídy 7. B se na startovní čáře objevil Vojtěch Zalka.

Stříbrnou medaili si ze závodu odnesly naše starší žákyně – děvčata z 8. a 9. tříd. Terezie Konečná, Karolína Axmanová a Eliška Veselá ze třídy 8. B, dále Klára Fendrychová z 9. A Natálie Kratochvílová z 9. B.

A na konec naše zlaté holky. Zlatou medaili vybojovaly mladší žákyně z 6. A – Laura Fendrychová, Rebeka Koutníková a Markéta Vejrostová, za třídu 6. B Veronika Konečná. Na zlaté medaili se dále podílela děvčata ze 7. tříd – Anna Martináková ze 7. A a Zuzana Mosočiová ze 7. B.

Děkujeme za vaše skvělé sportovní výkony a reprezentaci naší školy.
Odkaz na další fotodokumentaci

22 09 30 prespolni beh 01

Atletický čtyřboj

Ve středu 21. září 2022 se na atletickém stadionu v Olomouci konalo okresní kolo Atletického čtyřboje. Každý závodník běžel sprint na 60 m, házel kriketovým míčkem, nebo vrhal koulí, skákal do dálky, nebo do výšky a běžel vytrvalostní trať 600 m, 800 m, nebo 1000 m podle své kategorie.

Úspěšné vystoupení našich šachistů

Krajský přebor školní mládeže v šachu se konal ve čtvrtek 16. 6. 2022 na Přírodovědecké fakultě UP.

Celorepublikové kolo McDonald’s Cup

Dne 31. 5. – 1. 6. 2022 se mladší žáci a žákyně z 2. a 3. ročníků zúčastnili finále celorepublikového kola fotbalového turnaje McDonald’s Cup, které se konalo v Teplicích.

Zlaté vítězství

Dne 11. 5. 2022 mladší žáci a žákyně z 2. a 3. ročníků zvítězili ve finále krajského kola fotbalového turnaje McDonald’s Cup, které se konalo v Šumperku.

Další úspěch našich malých fotbalistů

5. 5. 2022 naši mladší žáci a žákyně z 2. a 3. ročníků zvítězili ve finále okresního kola fotbalového turnaje McDonald’s Cup.

McDonald’s Cup 2022

Dne 25. 4. 2022 se naši mladší žáci a žákyně z 2. a 3. ročníků zúčastnili největšího školního fotbalového turnaje v Česku pod názvem McDonald’s Cup (mladší žáci - kategorie A).

Přespolní běh

Žáci a žákyně naši školu velmi úspěšně reprezentovali v okresním kole přespolního běhu, které se konalo v pátek 24. září 2021 na Atletickém stadionu v Olomouci a přilehlém parku.