Turnaj basketbalových přípravek

V sobotu 24. 2. si naši malí basketbalisti poměřili síly v rámci Pololetního turnaje basketbalových přípravek.

Okresní přebor v šachu

V úterý 21. listopadu 2023 se na Gymnáziu Hejčín konal okresní přebor škol v šachu. FZŠ Hálkova byla zastoupena osmi hráči v kategorii 1. – 5. třída.

Šachové úspěchy našich žáků

Ve druhé polovině června se naši žáci zúčastnili dvou prestižních soutěží.

V úterý 20. června 2023 proběhl na Přírodovědecké fakultě UP Olomouc krajský přebor školní mládeže.  Účast byla rekordní – celkem 223 mladých nadějí!

Přebor škol v orientačním běhu

Ve středu 17. května 2023 se zúčastnili žáci naší školy Krajského finále Přeboru škol v orientačním běhu a naše škola zaznamenala další sportovní úspěch.

McDonald’s Cup 2023 – kategorie A

Naši mladší žáci a žákyně z 2. a 3. ročníků se dne 3. 5. 2022 zúčastnili 24. ročníku školního fotbalového turnaje v Česku pod názvem McDonald’s Cup (mladší žáci – kategorie A).

McDonald’s Cup 2023 – kategorie B

Dne 26. 4. 2022 se naši žáci a žákyně ze 4. a 5. ročníků zúčastnili 24. ročníku největšího školního fotbalového turnaje v Česku pod názvem McDonald’s Cup (starší žáci – kategorie B).

Odznak všestrannosti

V dubnu proběhlo na Atletickém stadionu v Olomouci okresní kolo Odznaku všestrannosti.

Štafetový pohár

Ve středu 19. dubna 2023 proběhl na atletickém stadionu TJ Lokomotiva Olomouc tradiční závod základních škol s názvem Štafetový pohár. Naši školu reprezentovaly dva týmy.

Hálkova hraje házenou

Na závěr minulého týdne jsme se zúčastnili dvou házenkářských turnajů na DHK Zora Olomouc.

Krajský přebor škol v šachu

Ve čtvrtek 26. ledna 2023 proběhlo na Přírodovědecké fakultě UP Olomouc krajské kolo Přeboru škol v šachu. Hrálo se švýcarským systémem na 6 kol, na startu stanulo 9 družstev ze všech koutů našeho kraje.

Prosincový turnaj v miniházené

Naši miniházenkáři se 8. a 9. prosince 2022 zúčastnili již druhého turnaje školní ligy, který se konal na hřišti DHK Zora Olomouc.

Skvělá šachová reprezentace

Ve středu 16. listopadu 2022 proběhl na Gymnáziu v Olomouci-Hejčíně okresní přebor škol v šachu.