Přespolní běh 2022

V pátek 30. 9. 2022 jsme se zúčastnili okresního kola v přespolním běhu, který se konal na olomouckém atletickém stadionu. Běžela se vzdálenost 1515 metrů. Počasí nám příliš nepřálo, ale právě za takových podmínek se ukáží ti praví bojovníci – a že my jich měli. Každý si ze stadionu odnášel medaili na krku, což považujeme za obrovský úspěch. 

O krásnou bronzovou medaili se zasloužili mladší žáci. Ze třídy 7. A Tadeáš Krumpholz, Karel Holubec a Andre David Grohman. Ze třídy 7. B se na startovní čáře objevil Vojtěch Zalka.

Stříbrnou medaili si ze závodu odnesly naše starší žákyně – děvčata z 8. a 9. tříd. Terezie Konečná, Karolína Axmanová a Eliška Veselá ze třídy 8. B, dále Klára Fendrychová z 9. A Natálie Kratochvílová z 9. B.

A na konec naše zlaté holky. Zlatou medaili vybojovaly mladší žákyně z 6. A – Laura Fendrychová, Rebeka Koutníková a Markéta Vejrostová, za třídu 6. B Veronika Konečná. Na zlaté medaili se dále podílela děvčata ze 7. tříd – Anna Martináková ze 7. A a Zuzana Mosočiová ze 7. B.

Děkujeme za vaše skvělé sportovní výkony a reprezentaci naší školy. 
Odkaz na další fotodokumentaci

22 09 30 prespolni beh 01