Přespolní běh

Žáci a žákyně naši školu velmi úspěšně reprezentovali v okresním kole přespolního běhu, které se konalo v pátek 24. září 2021 na Atletickém stadionu v Olomouci a přilehlém parku.


Družstvo mladších žáků ve složení Robin Šporik (7. A), Matteo Cartelli (7. A), Eliáš Teč (7. A), Jáchym Tandler (7. B) a Jan Juřička (7. B) obsadilo 7. místo. Družstvo starších žákyň ve složení Klára Fendrychová (8. A), Zuzana Utěšená (9. A), Marie Vrbová (9. A), Nela Linhartová (9. A) a Natálie Kratochvílová (8. B) obsadilo 2. místo. A stejně dobře si vedli i starší žáci, kteří také obsadili 2. místo ve složení Tobiáš Toman (8. A), David Krov (9. A), Štěpán Valenta (8. A), Kryštof Černohouz (8. A), Matyáš Melich (9. A) a Marek Eichert (9. A).

V celkových výsledcích byli nejlepší Klára Fendrychová, která svoji kategorii vyhrála a Tobiáš Toman, který byl celkově druhý.

Přespolní běh

Přespolní běh

Přespolní běh