McDonald’s Cup 2022

Dne 25. 4. 2022 se naši mladší žáci a žákyně z 2. a 3. ročníků zúčastnili největšího školního fotbalového turnaje v Česku pod názvem McDonald’s Cup (mladší žáci - kategorie A).

Zápasy začínaly na fotbalovém hřišti v Grygově již od 9 hodiny a hráči za vydatného deště začali prvním vítězným zápasem. Nakonec se našemu týmu podařilo získat 2. místo a se stříbrnými medailemi a s úsměvem na tváři náš tým postoupil do dalšího kola. Všem našim žákům a žákyním gratulujeme a přejeme hodně úspěchu v dalším turnaji okresní soutěže.

Dne 27. 4. 2022 hrála starší skupina 1. stupně fotbalový turnaj McDonald’s Cup (kategorie B) v Uničově. Hráči a hráčky zdatně bojovali, ale postoupit se jim bohužel nepodařilo. Děkujeme jim za reprezentaci naší školy.

Další fotodokumentace je umístěna v naší Fotogalerii.

22 04 25 McDonaldsCup 44