Mikulášská nadílka

Pátý prosinec je den, který již od nepaměti patří sv. Mikuláši a jeho družině. Jinak tomu nebylo ani letošní rok na naší škole. Svatý Mikuláš sestoupil z nebe na zem i s anděly a přišel pozdravit všechny třídy prvního stupně, pro udržení světové rovnováhy mezi dobrem a zlem ho doprovázelo i pár čertů. Uspořádat Mikulášskou nadílku si vzaly pod křídla, jako tradičně, deváté ročníky, kterým byly nápomocny jejich třídní učitelky. Chrastění řetězů a zvuk zvonečku se linul celou budovou školy a nenechával nikoho úplně klidným. Svatý Mikuláš naděloval, ale i upozorňoval na nedostatky, ovšem peklu nikoho nesvěřil. Celá akce proběhla v poklidu a uvedla nás do kouzelného předvánočního času.
Děkujeme všem, co se podíleli na realizaci mikulášské nadílky, a všem přejeme příjemný předvánoční čas.
Fotogalerie