Logická olympiáda

Patnáctého ročníku Logické olympiády pořádané Mensou ČR se zúčastnilo 84 žáků naší školy, kteří soutěžili ve čtyřech kategoriích.

22 11 08 logicka olympiada 01

V pátek 4. listopadu 2022 proběhlo v Prostějově krajské kolo, kde naši školu reprezentovalo v kategorii A: žáci prvního stupně základních škol (3. – 5. ročník) deset žáků a jeden z nich se stal nejúspěšnějším řešitelem krajského kola.

• Jakub Zavadil 5. A                         1. místo
  • Filip Arbeit 4. C                              9. místo
  • Jan Bureš 3. C                               10. místo
  • Max Jiří Horníček 4. C                 11. místo
  • Ivana Grambalová 5. A               16. místo
  • Filip Novák 5. C                            20. místo
  • Jiří Mačát 4. C                               29. místo

Úspěšným řešitelům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. Jakub Zavadil  postoupil  do  celostátního finále, které se uskutečnilo 28. listopadu 2022 v prostorách Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, a obsadil 13. místo! Gratulujeme!

Současně děkujeme všem soutěžícím za účast a věříme, že se v hojném počtu zúčastníte v příštím školním roce již 16. ročníku Logické olympiády.

Další informace získáte na www.logickaolympiada.cz

22 11 08 logicka olympiada 02