Brněnská logická hra BrLoH

Již tradičně se žáci naší školy v podzimním období zúčastnili tradiční logické hry BrLoH.

Tvořila  ji celkem tři internetová kola, v nichž postupně se svým čtyřčlenným týmem řešili deset náročných úloh. Jejich řešení zasílali postupně k vyhodnocení. Cílem bylo spolupracovat a nacházet zajímavá řešení. Nejlepší týmy se pak dostaly do semifinále, které bylo časově omezené.

Z naší školy bylo zaregistrováno celkem 15 týmů složených ze žáků 5. – 9. tříd. Dva týmy dosáhly velmi pěkného výsledku. Mezi základními školami obsadili v olomouckém kraji 6. a 15. místo. Důležité však nebylo zvítězit, ale spolupracovat a hledat nová řešení náročných úloh. Děkujeme všem žákům za reprezentaci školy a těšíme se na další zajímavé akce.

Daniela Vrajová